به فروشگاه اینترنتی جیاواز خوش آمدید

۰۱. درباره فروشگاه جیاواز

درباره فروشگاه اینترنتی جیاواز بیشتر بدانید

خرید اینترنتی نوعی خرید است که از طریق فروشگاه‌های اینترنتی حاضر در دنیایی اینترنت انجام می‌شود.

 

فروشگاه اینترنتی به وب سایتی گفته می شود که تعدادی کالا یا خدمات از هر نوعی را در ویترین خود عرضه می کند. مشتریان برای استفاده از آن خدمات یا کالاها می توانند به فروشگاه سفارش بدهند؛ و حتی هزینه خدمات یا کالا را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. برای دریافت سفارش از مشتری معمولا سیستمی به نام سبد مجازی خرید وجود دارد که می توان شفارشات را در آن ثبت نمود.

 

تیم جیاواز تشکیل شده از متخصص های در حوزه مختلف که فروشگاه اینترنتی جیاواز را مدیریت می کننده، جیاواز یک فروشگاه خرده فروشی است که هدف های بزرگی را در پیش دارد از جمله فراهم کردن خرید راحت و آسان برای مشتریان گرامی که به جیاواز مراجعه کرده اند

 

کارشناسان ما نیاز مشتریان را در بازار کشف میکنند و نیار ها را در جیاواز برآورده میکنیم و با توجه به نیاز شما مشتریان عزیز محصولات سایت تامیین میشود.

 

ما از سال ۱۳۹۹ فعالیت را آغاز کرده ایم، و با توجه به سند چشم انداز در طول چند سال اینده نیاز مشتریان زیادی را تامین خواهیم کرد و امیدورایم تجربه خرید خوبی را برای شما به ارمغان بیاوریم.

 

محصولاتی که در جیاواز ارائه میشود: کراتین مو ، بوتاکس مو ، شامپو ماسک بدون سولفات ، روغن آرگان ، پروتئین مو و در آینده نزدیک بسیار کالا های زیاد …

 

که تمام این اجناس به صورت قانونی و ضمانتی به فروش میرسند که با خیال راحت میتوانید به خرید کردن بپردازید پس خیالتان راحت باشد.

 

تیم جیاواز آماده راهنمایی شما برای خرید های موفق بصرفه تر برای شما است.

 

فروشگاه اینترنتی جیاواز دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت ،معدن و تجارت می باشد که به این معنی است فروشگاه ثبت رسمی شده است مانند جوازکسب مغازه که به راحتی میتوانید اعتماد کنید.

 

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏ های جیاواز منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت این قوانین است.

Author  توسط مدیریت جیاواز

‫۰/۵ (۰ امتیاز )