آرایش مو

آموزش کار با وان پلکس فلور اکتیو

آموزش کار با وان پلکس فلور اکتیو

آموزش کار با وان پلکس فلور اکتیو به صورت کامل و جامع

کاربرد وانپلکس برای برقراری دوباره پیوند های شکسته شده در مو در اثر آسیب های شیمیایی(رنگ و دکلره)،آسیب های حرارتی(استفاده زیاد از سشوار،براشینگ کردن مداوم،استفاده از اتو مو) است، که تلاش میکند و یک معجزه برای افرادی است که مو های بیش از حد آسیب دیده دارند

این امکان را میدهد که موهای خود را به هر رنگی که میخواهند در بیاورند به طور مثال وان پلکس فلور اکتیو تضمین کرده کسانی که موهای خود را شرابی یا مشکی کرده اند به راحتی با کمک پلکس فلور اکیتو میتوانند مو های خود را به روشن ترین پایه بدون آسیب برسانند.

روش کاری برای پلکس تراپی مو :

  1. اندازه مشخصی از آن را با دقیقا ۱۰ برابر آب جوشیده سرد شده مخلوط کنید. (اگر آسیب موها شدید باشد مواد را با ۵ برابر آب مخلوط کنید) یعنی به اذا هر میل ۴-۵ میل آب اضافه کنید و خوب مخلوط کنید .
  2. موها را با شامپویی معمولی شستشو دهید و کاملا خشک کنید و مواد را بر روی موها اسپری و شروع به ماساژ آنها کنید.
  3. دقت داشته باشید که مواد را به ریشه موها نزنید. ۲۰ الی ۴۰ دقیقه به آنها استراحت دهید، سپس با آب خالی و دمای ولرم آبکشی کنید.
  4. قبل از آبکشی می توانید موها را گرم نگه دارید و بعد آنها را بشویید، بعد از شستشو ماسکی مناسب به موها بزنید و در آخر موها را شستشو دهید و با باد ملایم سشوار خشک کنید.

روش کاری ترکیب با رنگ و دکلره :

  • این محصول را می توانید با پودر دکلره یا رنگ مخلوط و استفاده کنید.
  • هر ۵۰ گرم رنگ یا پودر دکلره را با ۷ میلی وانپلکس مخلوط کنید. اگر از قبل بر روی موهایتان دکلره دارید هر ۳۰ گرم از مواد را با ۷ میلی وانپلکس مخلوط و استفاده کنید.
  • تمام شد یک عملیات شیمیایی بی خطر انجام دهید.

نحوه عملکرد این محصول به این شکل است که با نفوذ تا مغز ساقه مو، ترمیم و درمان را از درونی ترین قسمت ساقه شروع می کند. به واسطه دارا بودن فناوری نانو، درست شدن پیوندهای دی سولفید مو را باعث می‌شود. دی سولفید مو پیوندی است که باعث وصل شدن سلولهای پروتئین و کراتین می‌شود. با نبود این پیوند‌ها مو ظاهری کشسان و خورده به خود می‌گیرد.

یک نظر برای “آموزش کار با وان پلکس فلور اکتیو

  1. نیان خسروی گفت:

    عالی بود ممنون از مطالب خوب و کاربردی که قرار میدیم من طبق این آموزش انجام دادم تو بیست دقیقا کشسانی از بین رفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.